czwartek, 7 marca 2024

Wiosna 2024 - serwetka - okrążenie 5

U nas zamiast wiosny wróciła zima, dziś nawet sypnęło śniegiem więc lecę do Was z cieplutkim piątym okrążeniem WIOSNY2024

 


 

Podstawowe wiadomości: moja Wiosna2024 zrobiona jest z nici Aida 20 w kolorze ecru - grubością porównywalna do cotto20 czy lizbeth20 - składa się z 22 rzędów i moja ma średnicę 70 cm. Nici zużyłam sporo ale powinno wystarczyć 140 g.

Jeśli ktoś nie ma cierpliwości aby czekać na kolejne odcinki albo ma problemy z kolejnością wykonania elementów zapraszam do sklepiku Etsy, gdzie cała serwetka czeka dokładnie  rozpisana i rozrysowana w dwóch wersjach językowych - angielskim i polskim.

https://renulek.etsy.com/listing/1682679461

Osoby z Polski mogą jak zawsze nabyć bezpośrednio u mnie cały rozpisany wzór serwetki ze schematami w formacie PDF w cenie 40 zł. Wystarczy do mnie napisać na maila - odnośnik do maila jest po lewej stronie z napisem "napisz do mnie" a ja podam dane do przelewu. To samo dotyczy wszystkich innych moich rozpisanych wzorów, które czekają u mnie bez żadnych prowizji :-)

 

Proste piąte okrążenie, dla przyjemności po czwartym, jak ktoś nazwał przesiewowym 😁 teraz sama przyjemność... 

 

6 komentarzy:

 1. I love your spring colors!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Thank you for sharing your wonderful pattern! I just finished round 9 last night. Yes, I am one of the impatient ones who can't wait for Thursday to arrive!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. thank you Diane. Thanks to your impatience, I can buy threads to create new projects :-)

   Usuń
 3. can i use the same colors that you have used i love them

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna serwetka, pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...