czwartek, 18 kwietnia 2024

Wiosna 2024 - okrążenie 11

 Zapraszam na bardzo pracochłonne 11 okrążenie - pracy dużo ale i efekt pracy widoczny.

Tutaj widzicie serwetkę w jednym kolorze. 

 

Ale oczywiście ja lubię kombinować i w kolorowej Wiośnie zrobiłam każdy kwiatek oddzielnie i  potem połączyłam je zielonymi listkami i łodyżkami. 


efekt kolorowych kwiatków bardzo mi się podoba.


Podstawowe wiadomości: moja Wiosna2024 zrobiona jest z nici Aida 20 w kolorze ecru - grubością porównywalna do cotto20 czy lizbeth20 - składa się z 22 rzędów i moja ma średnicę 70 cm. Nici zużyłam sporo ale powinno wystarczyć 140 g.

Jeśli ktoś nie ma cierpliwości aby czekać na kolejne odcinki albo ma problemy z kolejnością wykonania elementów zapraszam do sklepiku Etsy, gdzie cała serwetka czeka dokładnie  rozpisana i rozrysowana w dwóch wersjach językowych - angielskim i polskim.

https://renulek.etsy.com/listing/1682679461

Osoby z Polski mogą jak zawsze nabyć bezpośrednio u mnie cały rozpisany wzór serwetki ze schematami w formacie PDF w cenie 40 zł. Wystarczy do mnie napisać na maila - odnośnik do maila jest po lewej stronie z napisem "napisz do mnie" a ja podam dane do przelewu. To samo dotyczy wszystkich innych moich rozpisanych wzorów, które czekają u mnie bez żadnych prowizji :-)

 Rządek 11 zaczynamy od zrobienia kwiatka, potem schodzimy w dół - łodyżka, listki, potem łodyżki łączące z poprzednim rzędem itd.4 komentarze:

  1. Your colourful version is really amazing!

    OdpowiedzUsuń
  2. You've made such a beautiful pattern and making all the flowers colored is so lovely. Your skill and talent excel.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...