czwartek, 4 lipca 2024

Wiosna 2024 - 22 okrążenie - koniec

Dojechaliśmy do końca podróży Wiosna2024, wiem że sporo osób jeszcze supła - spokojnie supłajcie, jeśli Wam się znudzi zawsze można skończyć wcześniej, jeśli dotrwacie do końca możecie być z siebie dumni bo był to ogrom pracy. 💖

Bardzo wszystkim dziękuję za obserwowanie i robienie frywolitki ze mną. Mam nadzieję że kolejna Wiosna też się tu pojawi 😚

moja Wiosna2024 w kolorze ecru

 kolorowa Wiosna2024 bardzo mi się podoba

Bardzo się cieszę się, że kiedyś udało się Wam mnie przekonać do kolorowych serwetek bo efekt końcowy zawsze mnie pozytywnie zaskakuje i ogromnie podoba mi się zabawa kolorami.

Podstawowe wiadomości: moja Wiosna2024 zrobiona jest z nici Aida 20 w kolorze ecru - grubością porównywalna do cotto20 czy lizbeth20 - składa się z 22 rzędów i moja ma średnicę 70 cm. Nici zużyłam sporo ale powinno wystarczyć 140 g.

Jeśli ktoś nie ma cierpliwości aby czekać na kolejne odcinki albo ma problemy z kolejnością wykonania elementów zapraszam do sklepiku Etsy, gdzie cała serwetka czeka dokładnie  rozpisana i rozrysowana w dwóch wersjach językowych - angielskim i polskim.

https://renulek.etsy.com/listing/1682679461

Osoby z Polski mogą jak zawsze nabyć bezpośrednio u mnie cały rozpisany wzór serwetki ze schematami w formacie PDF w cenie 40 zł. Wystarczy do mnie napisać na maila - odnośnik do maila jest po lewej stronie z napisem "napisz do mnie" a ja podam dane do przelewu. To samo dotyczy wszystkich innych moich rozpisanych wzorów, które czekają u mnie bez żadnych prowizji :-)

 

 


 

 

4 komentarze:

  1. Thank you, it's really beautiful, especially the colurful version. I have tatted part of it and don't plan to tat the whole thing, but I have enjoyed it very much and thank you for the pattern.

    OdpowiedzUsuń
  2. Both the white and the color version are stunning!! So gorgeous, as always!!! :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...