niedziela, 4 maja 2014

korona frywolitkowa


wielkie słowo ale moja pierwsza korona frywolitkowa to nic wielkiego - bo dla barbie ;-)


od dwóch dni nic innego nie słyszę, tylko "mamaaaa zrób mi też taką....."

  

więc teraz projektuję większą... duuuużo większą - nie wiem co mi z tego wyjdzie ale co pół godziny słyszę - "mama skończyłaś już?" oj - na pewno będzie to próba cierpliwości dla mojego dziecka :D

12 komentarzy:

 1. Beautiful, I hope she likes it, I am sure every tatter will be asked now for one, i am just hoping my grand daughter does not see it.
  Margaret

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie dziwię się córci...sama jak byłam mała też chciałam być księżniczką z koroną...tylko moja mama miała dwie lewe ręce do robótek ręcznych.....Twoja córcia ma szczęście :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh this is a prefect crowns and hopefully you only have 2 girls and they have two friends each so that makes only 6 to make! ha ha at least :) I love dolls and that was another hobby I did for a while and I bought some little babies to make some tatted cloths for this inspires me to work on that sometime in near future!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna korona!!!! Teraz córcia n ie może się doczekać ale wyobrażam sobie jej radość jak już będzie miała na swojej główce:)Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lalka wygląda nad wyraz dostojnie .Sama przyjemność robić dla córeczki , ale nie robiłabym korony , raczej diadem . Cos na opasce , co będzie rosło razem z dzieckiem . Na etapie przeszklonym i wczesno szkolnym , taka korona przyda się bardzo dużo razy .Wystarczy potem do korony tylko suknie zmieniać :))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Księżniczka musi mieć koronę !!!
  Mama - tempo ................... :):):)
  Ściskam mocno.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lalka w koronie wygląda świetnie. Niech mama wyjmie turo czółenka i śmiga koronę dla swojej księżniczki. Czekam na fotki. Pozdrawiam Małgosia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj jestem, przekonana, że korona dla córci będzie równie ładna lub ładniejsza od tej na Barbi. pozdrawiam Kasia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Prześliczna korona, Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Sliczna korona. Nie dziwię się, że córka też chce.

  OdpowiedzUsuń
 11. Very beautiful Barbie crown!! :)
  And what a sweet mom to take time and make it!!! :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...